direktor

Уеб сайт::

Удостоверение за завършена подготвителна група

Издаване на удостоверение за завършено задължително предучилищно образование от детска градина или училище, извършващо задължително предучилищно образование

Правно основание за предоставянето на административната услуга/издаването на индивидуалния административен акт.

- Закон за предучилищното и училищното образование (чл. 72);
- Наредба за предучилищното образование (чл. 36);

Състав

Красимир Ацалов-председател

Членове:

1. Емил Панчев,

резервен член Иванка Костадинова

2. Екатерина Чилингирова,

резервен член Цветелина Каменова

3. Симона Некезова,

резервен член Атанас Илиев

4. Магдалена Атанасова-представител на община Пловдив,

резервен член Мария Златарева

5. Антония Ацалова

Правилник

Правилник за дейност на ДГ "Снежанка”, район "Централен”, гр. Пловдив за учебната 2018-2019 година

Такса за детска градина

УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ,
МОЖЕТЕ ДА ЗАПЛАЩАТЕ МЕСЕЧНАТА ТАКСА ЗА ПОСЕЩЕНИЕ НА ДЕТСКА ГРАДИНА ПО ЕДИН ОТ ТЕЗИ НАЧИНИ:

- ПО  БАНКОВАТА СМЕТКА НА ДГ „СНЕЖАНКА”, ГР. ПЛОВДИВ BG02IORT73753102601100 - ИНВЕСТБАНК АД -ПЛОВДИВ ДО 7-МО ЧИСЛО НА МЕСЕЦА, В ПОЛЕ ОСНОВАНИЕ СЕ ВПИСВА МЕСЕЦ, ЗА КОЙТО СЕ ОТНАСЯ ПЛАЩАНЕТО И ИМЕТО НА ДЕТЕТО. КОД И ДАТА НА ПЛАТЕЖНОТО СЕ ИЗПРАЩА НА ИМЕЙЛ: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

- НА КАСА В ДЕТСКАТА ГРАДИНА ПРИ ЗАВЕЖДАЩИЯ АДМИНИСТРАТИВНА СЛУЖБА

Абонамент чрез RSS