НА ВНИМАНИЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ НА ДЕЦАТА ОТ ДГ "СНЕЖАНКА", ГР. ПЛОВДИВ

Уважаеми родители на децата,

за да посещава детето Ви детската градина е необходимо да подадете заявка за следващата седмица в срок до 16,30ч. на 17.09.2020 г. - четвъртък, като последвате линка:

Линкът е активен от днес - 14.09.2020 г..

ВАЖНО!!!

-  При отсъствие за повече от 2 месеца-еднократен отрицателен резултат за чревни паразити, съгласно Наредба № 5 от 2006 г. за диагностиката, профилактиката и контрола на местните паразитози (ДВ, бр. 40 от 2006 г.).

-  При отсъствие на детето от детската градина за повече от 10 дни родителят  представя медицинска бележка от личния лекар за липсата на контакт на детето със заразно болен или Декларация за деклариране на обстоятелство, че не му е известно детето да е било в контакт и няма признаци на заразно заболяване през последните 14 дни - ще Ви се предостави при пристигане в детската градина.

Родителите подават заявка за всяка следваща седмица задължително до четвъртък, не по-късно от 16,30 ч.

При отпадане на необходимостта от заявяване на посещение, ще бъдете известени.

С пожелание за успешна учебна година,

екип на ДГ "Снежанка", гр. Пловдив

контакти: 032/63-13-89; 0884202454